Чотирисхилі парапети монтують на стовпчики, а двосхилі — на підпорні стінки, прольоти між стовпцями й т.д. Монтаж можна проводити за допомогою розчину із додаванням протиморозних добавок, або за допомогою клеїв для зовнішніх робіт. Шов між парапетами обробляють кольоровою фугою або герметиком. Другий варіант значно краще виконує свою функцію в складних погодних умовах.

Чотирисхилі парапети (капелюхи, накривки) бувають двох видів: квадратної форми та прямокутної форми.

Слід пам'ятати декілька правил при виборі парапетів:

1. Чим вище знаходиться парапет, тим більшу поверхню він має захищати під собою. Тобто виступ парапету від основи має бути більший.

2. Не забуваймо, що виступ буде з двох сторін стіни.

3. Мінімальний виступ з однієї сторони 2,5 см, це якщо парапет знаходиться на висоті до метра від рівня землі.

4. Максимальний виступ залежить від висоти, на якій парапет буде відсікати воду. Для прикладу, якщо висота стовпчика 2 метри, то і виступ може сягати 4-5 см з кожної сторони.

5. Для кращого відсікання води бажано прорізати крапельнички на відстані 1 см від краю борта. Глибина і ширина прорізки крапельничка має складати близько 2 мм.

6. Пам'ятайте про використання розчинів чи клеїв з протиморозними добавками. Це убезпечить парапети взимку.

7. Для тривалої експлуатації та кращого естетичного вигляду парапети можна вкрити спеціальною водонепроникною фарбою для бетону, яка не вигорятиме на сонці.

8. Якщо ви не хочете використовувати фарбу, вкрийте парапети захисним хімічним засобом. Наприклад, добре себе зарекомендував консервант Дельфін.